اینترنت ,مشایخ ,روستای ,پرسرعت ,اسلامی ,روستا ,روستای مشایخ ,اینترنت پرسرعت ,شهرستان ممسنی ,شورای اسلامی ,اسلامی روستای ,اسلامی روستای مشایخ ,شگسترش خطوط اینترنت در شهرستان ممسنی نیازمند تلاش و همکاری های فراوانی میباشد که بتوان شاهد فراگیر شدن این نعمت در سطح شهرستان ممسنی بود.

 

روستای مشایخ دشمن زیاری در شهرستان ممسنی از جمله روستاهایی است که از اینترنت پرسرعت ADSL بهرمند شده اند.

 

راه اندازی اینترنت پرسرعت ای دی اس ال در مشایخ دشمن زیاری با اعتباری بالغ بر3000000000 ریال.

 

یک منبع آگاه در این رابطه به " خبر نورآباد" گفت: با پیگیری های مکرر شورای اسلامی روستای مشایخ و درخواست جوانان تحصیل کرده ساکن و متقاضیان استفاده خانگی از اینترنت در مشایخ این روستا به شبکه اینترنت پرسرعت مجهز شد.

 

این منبع آگاه ادامه داد: شورای اسلامی روستای مشایخ بیش از یک سال است که به صورت مکرر دنبال راه اندازی اینترنت پر سرعت برای اهالی روستای مشایخ میباشد.

 

وی ادامه داد: در این راستا مسئولان مربوطه نهایت همکاری را داشته اند و این امکان را برای مشایخی ها فراهم آورده اند.

 

وی درادامه از تعداد پورت های خالی گفته است و اشاره می کند عده ای از مشترکان اینترنت فقط کاربرد آن را در شبکه های مجازی می دانند و از ثبت نام در طرح اینترنت پرسرعت تمکین نموده و این در حالی است که دنیا از این سرویس به صورت مداوم استفاده میکند.

 

وی به نمایندگی از اهالی این روستا گفت: شاید بتوان تمام این امکانات را مدیون پیگیری های طیب پارسایی رئیس شورای اسلامی این روستا و همکاری مسئولان مربوطه دانست.

 

وی ضمن تشکر از فعالیت های طیب پارسایی ادامه داد: مشایخ در زمره روستاهای مجهز به اینترنت پر سرعت گشته است و این امکان دروازه ای است به سوی دنیای ارتباطات در عصر فناوری اطلاعات و ارتباطات.

 

به گفته وی در پایان مشترکین اینترنت در بیانیه ای از مسولین دولتی و بانیان طرح تشکر بعمل آوردند.

منبع اصلی مطلب : روستای مشایخ mashayekh village
برچسب ها : اینترنت ,مشایخ ,روستای ,پرسرعت ,اسلامی ,روستا ,روستای مشایخ ,اینترنت پرسرعت ,شهرستان ممسنی ,شورای اسلامی ,اسلامی روستای ,اسلامی روستای مشایخ ,ش
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : راه اندازی خطوط اینترنت پرسرعت در روستای مشایخ